آموزش کار با ریموت کنترل کولر گازی جنرال گلد

آموزش کار با ریموت کنترل کولر گازی جنرال گلد

آموزش کار با ریموت کنترل کولر گازی جنرال گلد و یادگیری آن، می‌تواند منجر به استفاده بهینه‌تر از کولر گازی شود؛ شاید شما به دنبال دفترچه راهنمای کولر گازی جنرال گلد یا راهنمای استفاده از ریموت کنترل دستگاه باشید و می‌خواهید نحوه کار با ریموت را یاد بگیرید؛ این مقاله آموزشی، تمامی نحوه کار با کنترل این دستگاه را به شما آموزش می‌دهد. بنابراین تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

نحوه کار با ریموت کنترل کولر General Gold:

نحوه کار با ریموت کنترل کولر General Gold

اگرچه در حال حاضر، برند جنرال گلد، محصولات خود را در مدل‌های مختلفی تولید و عرضه می‌کند ولی مشخصات و راهنمای ریموت کنترل کولرهای گازی این برند، بسیار مشابه یکدیگر است؛ بنابراین با آموزش عمومی و کامل استفاده از ریموت کنترل کولر گازی جنرال گلد، شما می‌توانید از تمامی ریموت‌های مدل‌های مختلف کولر گازی، استفاده کنید. البته این رو هم بگیم که گری هم جز برندهایی هست که زیاد با این کولر مقایسه میشه و امکانات شون معمولا با هم بررسی میشن! بنابراین اگر شما هم میخوایین بهتر مقایسه کنین این دو برند رو، حتما مقایسه کولرگازی جنرال گلد با گری رو مطالعه کنین.

کلید روشن و خاموش ریموت کنترل

همان‌گونه که از اسم این کلید مشخص است، برای روشن و خاموش کردن دستگاه از آن استفاده می‌شود.

دکمه انتخاب حالت کار کولر گازی

با بررسی دفترچه راهنمای کولر گازی، به این نتیجه می‌رسید که این دکمه، عموماً دارای 5 حالت است که با فشردن هر یک از گزینه‌ها، حالت کار کولر گازی تغییر خواهد کرد؛ انتخاب گزینه‌ها به صورت تصویری با نمایش حالت یا نمادی از آن، قابل مشاهده است.

  • اولین حالت برای انتخاب، گزینه فن (Fan) است که با انتخاب آن، موتور دستگاه غیرفعال شده و تنها فن، جابه‌جای هوا در محیط را انجام می‌دهد. از این حالت در زمانی که دما مناسب است و صرفاً نیاز به جابه‌جایی هوا است، استفاده می‌شود.
  • حالت دوم انتخابی که به شکل یک گلوله برف نمایش داده می‌شود، حالت Cool دستگاه است که در صورت انتخاب آن، سیستم سرمایش فعال شده و می‌توان از هوای سرد لذت برد.
  • سومین حالت، HEAT است که در کولرهایی که عملکرد دو حالته سرمایش و گرمایش دارند، برای تولید هوای گرم در فصول سرد سال، استفاده می‌شود.
  • حالت چهارم، مربوط به حالت AUTO بوده که دما محیط به درجه انتخابی از طرف کاربر رسانده و روی آن دما، ثابت نگه ‌می‌دارد؛ شما می‌توانید از این ویژگی برای زمان‌هایی که در محل حضور ندارید، استفاده کنید.

کلید انتخاب دما در ریموت کنترل

کلید تنظیم دما (SET TEMP) به شما این امکان را می‌دهد تا بسته به شرایط آب و هوایی خود، دمای محیط را به دلخواه تنظیم نمایید؛ البته بهتر است، دمای انتخابی، متناسب با دمای بدنی شما باشد که از این رو، دمای بین 22 تا 25 درجه سانتی‌گراد، انتخابی مناسب خواهد بود.

کلید تنظیم سرعت

یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها برای تنظیمات کولر گازی جنرال گلد، تنظیم سرعت آن ست که به صورت چهار حالته کار می‌کند و به کاربر این اجازه را می‌دهد که سرعت فن محصول را کم، متوسط، زیاد یا خیلی زیاد کند.

گزینه حداکثر قدرت کولر گازی در ریموت

این کلید که با نام کلید توربو نیز شناخته می‌شود، این امکان را به کاربر می‌دهد تا بتواند فضای محیط را در مدت زمان کوتاهی، کاملاً سرد یا گرم کند؛ با انتخاب گزینه توربو، موتور کولر، با حداکثر قدرت خود کار می‌کند.

کلید SWING در ریموت کنترل کولر گازی

کلید SWING در ریموت کنترل کولر گازی

انواع کولرهای گازی دارای پره‌هایی هستند که توسط آن‌ها، جریان هوا را تغییر می‌دهند؛ برای تغییر حرکت جریان هوا به سمت بالا یا پایین، چپ یا راست و غیره می‌توانید از این گزینه استفاده کنید.

کلید روشن و خاموش شدن اتوماتیک کولر

یکی از گزینه‌های جالب در ریموت کنترل کولر گازی جنرال گلد، دکمه روشن و خاموش شدن اتوماتیک است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا با بهینه‌سازی مصرف انرژی، از محصول خود استفاده کنند.

کلید ریست در ریموت کنترل

ریموت کنترل کولر گازی برند جنرال گلد دارای دکمه ریست است که از طریق آن می‌توان تمامی تنظیمات کولر را به حالت اولیه برگرداند؛ در صورتی که شما در برنامه‌ریزی کولر با استفاده از ریموت دچار اشتباه شده‌اید، با انتخاب این گزینه، می‌توانید تنظیمات کولر خود را به شرایط اولیه برگردانید.

دکمه Plasma ریموت کنترل کولر گازی

این گزینه در ریموت کنترل مدل‌هایی از جنرال گلد وجود دارد که دارای سیستم تصفیه‌کننده هوای پلاسما هستند؛ برای فعال‌سازی این فیلترها، کافی است این دکمه را انتخاب کنید تا فیلتر پلاسما، هوای محیط را از هرگونه آلاینده، باکتری و ویروس پاک کند.

در این محتوا

تلاش کردیم تا آموزش کار با ریموت کنترل کولر گازی جنرال گلد را به طور کامل توضیح دهیم. این برند تایلندی چینی، انواع مختلفی از کولر گازی‌ها را با بهترین کیفیت، طراحی و روانه بازار می‌کند. یکی از قطعات همراه انواع کولر گازی، ریموت کنترل است که خریداران باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند؛ زیرا این کنترل‌ها به طور اختصاصی برای این مدل کولر طراحی شده و ممکن است امکان دسترسی به ورژن اصلی آن وجود نداشته باشد. از همین رو، استفاده از ویژگی‌ها و قابلیت‌های محصول، با چالش روبه‌رو شده و تا حد زیادی امکان‌پذیر نخواهد بود.

3 دیدگاه برای “آموزش کار با ریموت کنترل کولر گازی جنرال گلد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *