قیمت کولر آبی و قیمت موتور کولر آبی

قیمت کولر آبی و قیمت موتور کولر آبی

در صورتی که قصد خرید کولر آبی یا موتور آن را دارید، وبسایت سرماگرمای ایرانیان خواندن مطلب زیر در مورد قیمت کولر آبی و قیمت موتور کولر آبی را به شما پیشنهاد می‌کند.

با فرا رسیدن فصول گرم سال استفاده از سیستم‌های سرمایشی نیز رایج می‌شود. کولر آبی یکی از انواع سیستم‌های سرمایشی است که محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم دارد. این وسیله خصوصاً در مناطق معتدل کاربرد زیادی دارد. به دلیل آنکه کولر آبی با رطوبت زنی به هوای محیط، باعث خنک شدن آن می‌شود بنابراین نمی‌تواند گزینه مناسبی برای محیط‌های مرطوب باشد. کولر آبی خود به دو نوع اصلی کولر آبی سلولزی و کولی آبی پوشالی تقسیم می‌شود که نوع سلولزی آن برای محیط‌های با دمای بالای 40 درجه و نو پوشالی آن برای محیط‌های با دمای زیر 40 درجه مناسب هستند.

موارد مؤثر در قیمت کولر آبی

کولرهای آبی از دیرباز در میان مردم محبوبیت بالایی داشته‌اند و امروزه نیز در بسیاری از نقاط کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به محبوبیت بالایی که این کولرها دارند تقریباً تمامی برند‌های معتبر و معروف دنیا تولید آن را در دستور کار خود قرار داده‌اند. برای خرید یک کولر آبی باید به فاکتورهای مختلفی توجه شود که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به مواردی مانند میزان ظرفیت کولر آبی، شرکت و برند سازنده آن، میزان مصرف انرژی، مساحتی که کولر در آن استفاده می‌شود، مدت‌زمان گارانتی کولر، نوع کولر آبی (از نظر پوشال و سلولزی)، قیمت ارز خارجی، نوع موتور آن و… اشاره کرد.

قیمت کولر آبی آبسال

کولر آبی آبسال یکی از محصولات با کیفیت ایرانی است که می‌تواند از نظر قیمت، قدرت، کیفیت و طول عمر با نمونه‌های خارجی خود رقابت کند. با توجه به این که این محصول در داخل ایران تولید می‌شود تمامی شرایط جغرافیایی در مناطق مختلف برای ساخت آن لحاظ شده است از این‌رو می‌تواند راندمان و عملکرد بسیار خوبی در مناطق مختلف کشور داشته باشد. این کولر آبی با توجه به فاکتورهایی که عنوان شد می‌تواند از 900 هزار تومان تا 5 میلیون تومان قیمت‌گذاری شود.

قیمت کولر آبی آرجی

آرجی یکی از برند‌های نوپای بازار ایران است که در چند سال اخیر توانسته به خوبی رضایت مشتریان خود را جلب کند. کولر آبی آرجی در ظرفیت‌ها، مدل‌ها و نوع‌های مختلفی تولید می‌شوند و از نظر کیفیت و عملکرد نیز می‌توانند به راحتی با نمونه‌های داخلی و خارجی دیگر رقابت کنند. قیمت کولر آبی آر جی با توجه به فاکتورهای عنوان شده که در قیمت محصول مؤثرند می‌تواند از 900 هزار تومان تا 3 میلیون تومان متغیر باشد.

قیمت کولر آبی آزمایش

برند آزمایش بیش از 5 دهه است که در میان مردم ایران می‌درخشد و همواره محبوبیت بالایی داشته است. این شرکت در زمینه تولید انواع لوازم خانگی فعالیت می‌کند و کولر آبی آن نیز در انواع مختلفی تولید و عرضه می‌شود که از نظر کیفیت، عملکرد، راندمان، مصرف انرژی و قیمت در حالت استاندارد قرار دارد و به راحتی با برند‌های خارجی برابری می‌کند. قیمت کولرهای آبی آزمایش با توجه به تمامی فاکتورهای مشخص شده می‌تواند از 700 هزار تا 3 میلیون تومان متغیر باشد.

قیمت کولر آبی انرژی

یکی دیگر از برند‌های معتبر و محبوب ایرانی در زمینه تولید کولر آبی، برند انرژی است. کولرهای آبی انرژی در مدل‌ها و ظرفیت‌های مختلف تولید می‌شوند و از نظر کیفیت، عملکرد، ظرفیت، قدرت و مصرف انرژی می‌توانند رضایت مشتریان را به خوبی جلب کنند. کولر آبی انرژی با توجه به فاکتورهایی مانند قدرت، مصرف انرژی، نوع موتور، حجم مخزن، نوع کولر و… می‌تواند از 900 هزار تا 4.5 میلیون تومان متغیر باشد.

قیمت کولر آبی جنرال

جنرال یکی از محبوب‌ترین برند‌های خارجی سیستم‌های سرمایشی در ایران است که سابقه طولانی‌مدتی از حضور در ایران دارد و در میان مردم نیز اعتبار و محبوبیت بالایی دارد. این کولرها در انواع مدل‌ها و ظرفیت‌های مختلفی عرضه می‌شوند و در بالاترین سطح کیفیت و عملکرد هستند و میزان مصرف انرژی بسیار مناسبی نیز دارند. قیمت کولرهای آبی جنرال با توجه به موارد ذکر شده و فاکتورهای مختلف می‌تواند از 700 هزار تا 3.5 میلیون تومان متغیر باشد.

قیمت کولر آبی گلد استار

یکی دیگر از برند‌های خارجی که در چند سال اخیر در بازارهای ایران حضور پررنگی داشته و توانسته رضایت و اعتماد مشتریان را به خوبی جلب کن، گلد استار است. این کولر نیز در مدل‌های و ظرفیت‌های مختلفی تولید می‌شود و می‌تواند با توجه به فاکتورهای مختلف از 900 هزار تا 3 میلیون تومان خریداری شود.

  • برند‌های دیگری مانند پاکشوما، برفاب، گرم آوران و … نیز وجود دارند که هر کدام با توجه به شرایط و ویژگی‌هایی که دارند در قیمت‌های مختلفی خریداری می‌شوند.

قیمت موتور کولر آبی

موتور کولر آبی به عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین قسمت آن شناخته می‌شود، بنابراین در هنگام خرید کولر باید توجه بسیار ویژه‌ای به آن شود. قیمت موتور کولر آبی نیز با توجه به شرایطی مانند قدرت موتور کولر آبی (اسب بخار)، ابعاد، وزن موتور کولر آبی، جنس بدنه موتور، کیفیت آن، برند موتور کولر آبی، میزان گارانتی و … می‌تواند از 350 تا 700 هزار تومان متغیر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *