مصرف برق کولر گازی جنرال شکار چقدر است؟

مصرف برق کولر گازی جنرال شکار چقدر است؟

آیا برای خرید کولر گازی General Shkar، این سوال را دارید که مصرف برق کولر گازی جنرال شکار چقدر است؟ بطور کلی اگر بخواییم به این سوال جواب بدیم، باید گفت این میزان از کم مصرف ترین کولر که 12000 باشد، در طول یک روز باید حدود 0.6 تا 1 کیلووات در ساعت؛ و تا پر مصرف ترین که 30000 هست، حدود 1.2 تا 2.14 کیلووات ساعت متغیر هست! اما برای اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب، اطلاعات کاملی درباره میزان مصرف برق کولر های General Shkar برای شما قرار دادیم؛ با ما همراه باشید.

میزان مصرف برق کولر گازی Genearl Shkar

همانطور که می‌دانید، یکی از ویژگی‌های بسیار ضروری در انتخاب کولر گازی مناسب، میزان مصرف میزان برق کولر گازی است؛ به هر میزان که مصرف برق یک کولر گازی کمتر باشد، محبوبیت آن در میان مردم برای خرید بیشتر خواهد بود! به همین دلیل کولر گازی جنرال شکار، به عنوان یکی از محبوب ترین کولر گازی ها، در بین برندهای دیگر برای خرید محسوب می‌شود. البته علاوه بر در نظر گرفتن مصرف برق کولر گازی جنرال، شما باید کیفیت محصول را نیز مد نظر بگیرید؛ زیرا یک کولر گازی باید توانایی بسته شدن چندین موقعیت آب و هوایی مختلف را با کارایی متفاوت ارائه دهد. به همین دلیل تولید کنندگان کولر گازی جنرال شکار، برای طراحی این محصول از عواملی کمک گرفتند که محصول کیفیت بسیار بالایی داشته، و در عین حال کمترین میزان مصرف برق را برای مصرف کنندگان ایجاد کند.

کاهش مصرف برق کولر گازی با سیستم اینورتر

میزان مصرف برق کولر گازی جنرال شکار، با در نظر گرفتن علوم کاربردی برای کاهش مصرف برق، مانند سیستم اینورتر DC در نظر گرفته خواهد شد؛ این سیستم باعث می‌شود که کولرها، علاوه بر ارائه کارایی بسیار بالا، از قیمت مقرون به صرفه‌ای برای خرید برخوردار باشند! همچنین سیستم اینورتر، نه تنها بر روی بهینه سازی میزان مصرف برق کولر گازی تاثیر داشته، بلکه باعث کاهش استهلاک کولر گازی نیز می‌شود.

درست است که قیمت کولر گازی‌های جنرال شکار، با حالت اینورتر کمی بیشتر از کولر گازی معمولی است، اما به دلیل استفاده از تکنولوژی اینورتر کولر گازی مصرف برق شما را بین ۳۰ تا ۴۰ درصد کاهش خواهد داد! در واقع می‌توان گفت که، شما با خرید کولر گازی جنرال شکار با حالت اینورتر، یک بار هزینه پرداخت کرده و همیشه در پرداخت هزینه برق خود صرفه‌جویی خواهید کرد.

اگر علاقمند به خرید کولر گازی اینورتر هستید، میتونین به لیست محصولات سرماگرما نگاهی بندازید!

میزان مصرف برق کولر گازی جنرال چگونه تعیین می‌شود؟

یکی از سوالاتی که معمولاً ذهن مشتریان خرید کولر گازی به خود مشغول می‌کند، «چگونگی تعیین میزان مصرف برق کولر گازی است؟» در پاسخ به این سوال می‌توان گفت که: «میزان مصرف برق در انواع کولر گازی‌ها با یکدیگر متفاوت است!». برای مثال ما دو نوع کولر گازی معمولی متفاوت با برندهای T1 و T3 داریم، که هر کدام از آنها متناسب با مناطق آب و هوایی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

میزان مصرف برق کولر گازی جنرال چگونه تعیین می‌شود؟ 

برای مثال، کولر گازی T1 برای مناطقی که آب و هوای معتدل دارند، مورد استفاده قرار گرفته و کولر گازی T3 برای مناطق گرم و سوزان مناسب است؛ در کولر گازی‌های T1 برای کاهش میزان مصرف برق، از فناوری جدید اینورتر استفاده می‌شود. این فناوری، تاثیر بسیار زیادی بر بهینه‌سازی میزان مصرف برق یک کولر گازی، خواهد داشت؛ اما میزان مصرف دقیق برق کولر گازی، با توجه به انواع ظرفیت آن می‌تواند متفاوت باشد! برای مثال، در کولر گازی جنرال شکار، ما شاهد انواع متفاوتی از این کولر گازی با ظرفیت‌های 12000، 18000، 24000، 30000 و… هستیم.

برای محاسبه میزان دقیق مصرف، از فرمول روبرو میتوان استفاده کرد: «تعرفه برق × 10 ساعت × 30 روز × مصرف برق کولر گازی بر حسب کیلووات در ساعت»؛ در ادامه هر کدام از ظرفیت های General Shkar را به صورت جداگانه مورد تفسیر قرار خواهیم داد:

میزان مصرف برق کولر گازی جنرال شکار 12000

اگر شما برای خرید یک کولر گازی، قصد استفاده از ظرفیت 12000 را دارید، باید بدانید که عدد 12000 در نامگذاری این کولرگازی تنها یک نماد، برای ظرفیت کولر گازی است و ولتاژ برق اصلی برای کولر، 220 تا 240 ولت با فرکانس 50 تا 60 هرتز است؛ قابل ذکر است که این کولرگازی، به عنوان یکی از محبوب‌ترین کولرگازی‌های موجود تا به امروز با بالاترین کیفیت ممکن، در بین انواع کولر گازی‌های جنرال شکار شناخته می‌شود، و کمترین میزان مصرف برق را دارد.

میزان توان مصرفی و قیمت برق مصرفی کولر گازی جنرال شکار 12000، در بازه زمانی ۱۰ ساعت در طول روز با استفاده از فرمولی که بالاتر گفته شد تعیین میشود. البته باید این موضوع را نیز مد نظر گرفت که، توان مصرفی کولر گازی در حالت سرمایشی با گرمایشی کمی متفاوت است! برای مثال، کولر گازی جنرال شکار 12000 در حالت سرمایشی دارای توان مصرفی 5270 وات و در حالت گرمایشی دارای توان مصرفی 6010 وات است. با توجه به این اطلاعات می‌توان گفت که، مصرف برق این کولر 12000 در طول یک روز باید حدود 0.6 تا 1 کیلووات در ساعت باشد؛ البته این مقدار حدودی است و می‌تواند با در نظر گرفتم عوامل ‌مختلفی مانند راندمان و بهره وری کولر گازی، میزان مصرف، دما بیرون خانه و… متفاوت باشد.

مشاهده بهترین مدل های کولر گازی 120000

مصرف برق کولر General Shkar 18000

دومین کولر گازی که شما می‌توانید برای خرید از آن استفاده کنید، کولر گازی جنرال شکار 18000 است؛ میزان مصرف برق این کولر گازی، نسبت به کولر گازی 12000 کمی بیشتر است؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال پرداخت کمترین هزینه ممکن برای برق کولر گازی خود هستید، این گزینه را انتخاب نکنید.

این کولر گازی، مصرف‌کننده برق با ولتاژ 220 تا 240 ولت تک فاز و فرکانس 50 تا 60 هرتز می‌باشد؛ به صورت کلی، در حالت سرمایش توان مصرفی کولر 5270 وات با ورودی 1490 وات و در حالت گرمایش، توان مصرفی حدود 6010 وات با ورودی 1665 وات تعیین خواهد شد. با در نظر گرفتن فرمول محاسبه میزان مصرف برق کولر گازی، می‌توان مصرف برق کولر گازی جنرال شکار را به صورت دقیق 0.8 تا 1.5 کیلووات در ساعت تعیین خواهد شد.

مشاهده بهترین مدل های کولر گازی 18000

میزان مصرف برق کولر گازی جنرال شکار 24000

سومین کولر گازی جنرال شکار، که می‌توانیم برای خرید با میزان مصرف برق بالاتری نسبت به نمونه‌های قبل به شما معرفی کنیم، کولر گازی جنرال شکار 24000 است؛ این کولر گازی با توجه به برق ورودی و خروجی خود، در طول هر ساعت مصرف کننده حدودا 1 تا 1.8 کیلووات برق است! مسلماً کولر گازی 24000، نسبت به نمونه‌های دیگر برق بیشتری را برای تولید هوای سرد یا گرم مصرف خواهد کرد؛ اما شما باید این موضوع را نیز مد نظر بگیرید که، کیفیت این کولر گازی نسبت به کولر گازی‌های دیگر بسیار بالاتر است. برای مثال اگر شما در طول هر روز، ۸ ساعت کولر گازی خود را روشن بگذارید، حداکثر میزان مصرفی برق شما 15 کیلووات در طول ماه 450 کیلو وات خواهد بود.

مشاهده بهترین مدل های کولر گازی 24000

میزان مصرف برق کولر گازی 30000

با توجه به این موضوع که ظرفیت کولر گازی جنرال شکار 30000 است، می‌توان گفت که میزان مصرف برق آن، نسبت به کولر گازی‌های دیگر از این برند بیشتر می‌باشد! به همین دلیل، شما در زمان خرید کولر گازی، باید به این موضوع توجه کنید که به صورت حدودی، میزان مصرف برق توسط کولر گازی جنرال شکار 30000 حدود 1.2 تا 2.14 کیلووات ساعت است؛ البته برچسب انرژی این کولر، با توجه به کیفیت و ظرفیت بسیار بالا آن برچسب انرژی A و منبع تغذیه آن 220v_50hz با نوع برق مصرفی تک فاز است.

مشاهده بهترین مدل های کولر گازی 30000

همچنین این موضوع نیز قابل ذکر است که شاید، میزان مصرف برق یک کولر گازی جنرال 30000 نسبت نمونه‌های دیگر کولر گازی کمی بیشتر می‌باشد؛ اما این کولر گازی، قابلیت کار کردن در چهار فصل را بدون هیچگونه مشکل دارد! یعنی شما می‌توانید از این کولر گازی دیواری، برای قابلیت ایجاد سرما و گرما به صورت همزمان استفاده کنید.

عوامل موثر روی مصرف برق کولرگازی

تا به اینجای مطلب، میزان مصرف برق انواع مختلف کولر گازی جنرال شکار را با ظرفیت‌های متفاوت برای شما ذکر کردیم؛ اما شما در زمان خرید کولر گازی و تعیین مصرف برق آن، باید به این نکته توجه داشته باشید که عوامل بسیار زیادی بر روی تغییر مصرف برق کولر گازی جنرال شکار، تاثیرگذار هستند!

3 مورد از مهمترین مواردی که در مصرف تاثیرگذار هستند شامل:

  1. راندمان و بهره وری کولر گازی؛ مسلماً به هر میزان که راندمان و بهره‌وری کولر گازی بیشتر باشد، میزان مصرف برق آن نیز کمتر خواهد بود، و شما باید هزینه کمتری را برای پرداخت قبض برق در نیز داشته باشید! به همین دلیل، ما معمولاً پیشنهاد می‌کنیم برای خرید کولر گازی جنرال شکار از کولرهایی بهره ببرید که حالت اینورتر دارند.
  2. میزان کارکرد کولر گازی؛ یکی از تاثیرگذارترین عوامل در تعیین میزان مصرف برق کولر گازی، حداکثر کارکرد آن می‌باشد؛ به هر میزان که شما ساعت بیشتری از کولر گازی خود استفاده کنید و آن را روشن بگذارید، مسلماً برق بیشتری مورد مصرف قرار می‌گیرد.
  3. دمای محیط؛ یکی از نکاتی که در تعیین مصرف برق کولر بسیار تاثیرگذار است، اما کسی به آن توجه نمی‌کند دمای محیط است! به هر میزان که اختلاف دمای کولر و دمای محیط بیشتر باشد، کولر گازی باید سخت‌تر کار کرده و نیاز به مصرف برق بیشتری خواهد داشت. برای مثال در روزهای گرم تابستانی، مسلماً کولر گازی برای تولید هوای خنک برق بسیار بیشتری را نسبت به روزهای عادی مصرف خواهد کرد.

در این مطلب سعی کردیم اطلاعات جامع و کاملی درباره، چگونگی تعیین میزان مصرف برق کولر گازی جنرال شکار برای شما قرار دهیم؛ در صورت وجود هرگونه سوال شما می‌توانید با بخش پشتیبانی سایت ما تماس گرفته و از مشاوره و اطلاعات آنها بهره ببرید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم مطالب دیگر سایت ما را برای آشنایی با انواع کولرهای گازی مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *