نظرات مردم درباره کولر گازی جنرال شکار

نظرات درباره کولر گازی جنرال شکار | نظرات مثبت و منفی مردم از General Shkar

بیشتر افرادی که تصمیم به خرید کولر گازی جنرال شکار میگیرند، جهت اطمینان از درستی تصمیم شون، دوست دارند که نظر بقیه افرادی که این کولر رو خریدند، رو هم بدونن. ما هم از همین بابت برای شما لیست کاملی از نظرات مختلف مردم درباره کولر گازی جنرال شکار رو تهیه کردیم تا مطالعه کنین. در این نظرات سعی شده تا مزایا و معایب محصولات پوشش داده بشه؛ همچنین اگر بعد از مطالعه قصد داشتین تا از قیمت محصولات مطلع بشین، پیشنهاد میکنیم که به صفحه خرید کولر گازی جنرال شکار مراجعه کنین.

قبل از مطالعه نظرات:

نکته مهمی که قبل از مطالعه نظرات مردم درباره کولر گازی General Shkar هست، این هست که این مورد رو درنظر داشته باشین، هرکدوم از این افراد، مدل مختلفی از کولر های جنرال شکار رو تهیه کردن؛ و از همین بابت هم نظرات متناقضی رو خواهید خوند. برای مثال کولر گازی جنرال شکار 12000، دارای آپشن‌های متفاوتی نسبت به یک کولر گازی جنرال شکار 30000 است؛ به همین دلیل، شما در زمان مطالعه نظرات منفی افراد مختلف درباره این کولر گازی، باید مطمئن شوید که این نظرات دقیقاً درباره کدام مدل از کولر گازی است؟

دیدگاه مثبت درباره کولر گازی جنرال شکار

کولر گازی جنرال شکار، یکی از بهترین نمونه‌های کولر گازی در کشور ایران است، که افراد مختلف می‌توانند در ظرفیت‌های متنوع آن را خریداری کنند! با توجه به آپشن‌های متفاوت کولر گازی جنرال شکار، مانند تنظیم دما، تنظیم سرعت فن، عملکرد خودکار، قابلیت خاموشی خودکار، تایمر روشن و خاموش، قابلیت تصفیه هوا، جذب بو و… این کولر گازی، نسبت به کولر گازی‌های دیگر دارای مزایای بسیار زیادی است، که باعث نظرات مثبت خریداران نسبت به آن می‌شود. همچنین با در نظر گرفتن امکان اتصال کولر گازی از طریق وای فای، با صفحه نمایش لمسی نظرات مثبت درباره خرید آن بسیار زیاد است.

دیدگاه مثبت درباره کولر گازی جنرال شکار

در ادامه تعدادی از این نظرات را، که از طرف خریداران و مصرف کنندگان کولر گازی جنرال شکار در ظرفیت‌های متفاوت اعلام شده، ذکر کردیم:

 1. از نظر من، با توجه به اینکه کولر گازی جنرال شکار از گاز مبرد R410a بهره می‌برد؛ انرژی بسیار کمتری نسبت به کولر گازی‌های دیگر که تا به امروز درباره آنها تحقیق کردم مصرف می‌کند.
 2. کولر گازی جنرال شکار، دارای سیستم کنترل هوشمند است که به کاربران خود اجازه می‌دهد تا دما فضای داخلی را روی حالت خودکار قرار دهند؛ این موضوع برای من بسیار مفید بوده و باعث می‌شود که حتی در صورت فراموش کردن تغییر دمای کولر گازی، از بهترین دما در سطح خانه خود بهره ببرم.
 3. من یک طراح داخلی خانه هستم؛ برخلاف وسایل برقی دیگر، کولر گازی جنرال شکار دارای طراحی بسیار زیبا و مدرن است! این کولر گازی، با اکثر دکوراسیون‌ها مطابقت داشته و با محیط داخلی منزل هماهنگ می‌شود.
 4. به عنوان یک فروشنده کولر گازی، می‌توانم بگویم که کولر گازی جنرال شکار در ظرفیت‌های مختلف، دارای قدرت بالایی برای سرمایش و گرمایش است و به راحتی می‌تواند دمای محیط را تغییر دهد.

دیدگاه‌های منفی درباره کولر گازی جنرال شکار

درست است که کولر گازی جنرال شکار، به عنوان یکی از بهترین کولر گازی‌های تولید شده تا به امروز شمرده می‌شود؛ اما تمامی محصولات برقی دارای مزایا و معایب منحصر به فرد خود هستند، و برخی از کاربران نیز در بین نظرات خود معایب این کولر گازی را بیان کرده‌اند که در ادامه به آنها می‌پردازیم:

دیدگاه‌های منفی درباره کولر گازی جنرال شکار

 1. یکی از معایب کولر گازی جنرال شکار از نظر من، نیاز به تعمیرات دوره‌ای است! من الان چند سال است که از کولر گازی جنرال شکار استفاده می‌کنم، و باید هر چند وقت یکبار از تعمیرات دوره‌ای برای تنظیمات مجدد آن بهره ببرم (با توجه به این نظر منفی درباره کولر گازی جنرال شکار، می‌توانیم بگوییم که تمامی دستگاه‌های الکترونیکی، نیاز به مراقبت و تعمیرات دوره‌ای دارند؛ زیرا تظیمات دستگاه‌های الکترونیکی به مرور زمان دچار مشکل و تغییرات شده، که باید توسط متخصص بررسی و به صورت مجدد تنظیم شود).
 2. از نظر من، پرداخت هزینه نصب برای نصب کولر گازی جنرال شکار، کمی زیاد است و خرید برخی از دستگاه‌های الکترونیکی نیازی به پرداخت هزینه نصب ندارند! (در پاسخ به این نظر منفی، می‌توان گفت که نصب کولر گازی جنرال شکار، به دلیل پیچیدگی آپشن‌ها و تنظیمات مختلف در راه‌اندازی سیستم، بسیار سخت است و پیچیدگی بیشتری نسبت به کولرهای دیگر دارد؛ به همین دلیل هزینه‌ی بسیار کمی برای نصب این کولر از شما دریافت خواهد شد).
 3. به عنوان یک خریدار کولر گازی جنرال شکار، می‌توانم بگویم علاوه بر مزایای منحصر به فرد سیستم این کولر، از نویز بالای آن ناراحت هستم، و به نظر من صدای بالای کولر گازی جنرال شکار یکی از معایب خرید آن است! (درست است که کولر گازی جنرال شکار وقتی که کار می‌کند نویز بالایی دارد؛ اما این کولر گازی به گونه‌ای طراحی شده، که صدای کارکرد آن نسبت به کولر گازی‌های دیگر کمتر است، و اگر شما صدای کارکرد کولر گازی‌های دیگر را بررسی کنید متوجه تفاوت میزان صدا خواهید شد).

کاربران چه نظری درباره خرید کولر گازی جنرال شکار بدون اینورتر دارند؟

همانطور که می‌دانید، کولر گازی‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند:

 • دسته اول، کولر گازی‌هایی هستند که از سیستم پیشرفته اینورتر برخوردار می‌شوند.
 • دسته دوم کولر گازی‌هایی هستند که بدون اینورتر طراحی شده‌اند.

بسیاری از افراد پس از خرید کولر گازی جنرال شکار، نظرات منفی‌ درباره کارکرد آن می‌دهند؛ در صورتی که این نظرات مربوط به خرید کولر گازی جنرال شکار بدون اینورتر است، و اگر آنها از آپشن خرید کولر گازی با سیستم اینورتر بهره برده بودند، به هیچ عنوان با این معایب روبرو نمی‌شدند! برای مثال در ادامه تعدادی از این نظرات را ذکر کردیم:

نظرات خرید کولر گازی جنرال شکار بدون اینورتر

 1. از نظر من، کولر گازی جنرال شکار فناوری قدیمی دارد! (در پاسخ به این نظر، می‌توان گفت که کولر گازی جنرال شکار بدون اینورتر، یک دستگاه کاملاً قدیمی است که فشار گاز مبرد با تغییر حجم داخل کمپرسور تنظیم می‌شود).
 1. کولر گازی جنرال شکار، نسبت به کولر گازی‌های دیگر دارای صدای بیشتری است (همانطور که گفته شد، تمام دستگاه‌های الکترونیکی دارای صدای کارکرد منحصر به فرد خود هستند؛ دستگاه‌هایی که بدون اینورتر کار می‌کنند، مسلماً صدای کارکرد بیشتری نسبت به کولر گازی دارای اینورتر هستند).
 2. مصرف انرژی کولر گازی جنرال شکار، نسبت به کولر گازی‌های دیگر بیشتر است و من از این موضوع بسیار ناراحت هستم (قابل ذکر است که مصرف انرژی کولر گازی‌هایی که دارای سیستم اینورتر نیستند؛ به صورت کلی از گازی‌هایی که با بهره سیستم اینورتر کار می‌کنند، کمی بیشتر است. به همین دلیل شما برای رفع این مشکل، باید از خرید کولر گازی‌هایی که دارای سیستم اینورتر هستند، بهره ببرید).

دیدگاه خریداران کولرگازی با سیستم اینورتر

افرادی که برای خرید کولر گازی از سیستم فناوری اینورتر بهره بردند؛ طبق تحقیقات و جمع کردن نظرات کاربران، دارای تجربه کاربری بهتری نسبت به افرادی هستند که از خرید کولر گازی بدون فناوری اینورتر استفاده کردند! در ادامه مطلب تعدادی از نظرات در مورد کولر گازی جنرال شکار با سیستم اینورتر برای شما قرار دادیم:

 1. به نظر من، کولر گازی جنرال شکار با سیستم اینورتر مصرف انرژی بسیار پایینی دارد، و و این موضوع باعث شده تا ما هزینه کمتری را برای برق پرداخت کنیم (در پاسخ به این نظر، می‌توان گفت که کولر گازی جنرال شکار، به دلیل بهره از فناوری اینورتر برای درخواست سیگنال کمپرسور، نیاز به انرژی بسیار پایینی برای کارکرد موتور دارد؛ به همین دلیل قادر به تنظیم دمای مطلوب با کمترین میزان انرژی است).
 2. کولر گازی جنرال شکار، به دلیل بهره از فناوری اینورتر دارای تنظیمات خودکار و بسیار دقیقی است، و می‌تواند دمای محیط را کنترل می‌کند؛ همچنین در کمترین زمان ممکن، می‌تواند دما را به حالت دلخواه برساند.
 3. من الان چند سال است که از کولر گازی جنرال شکار استفاده می‌کنم، و به دلیل بهره از فناوری اینورتر این کولر گازی عمر مفید طولانی داشته و به هیچ نقص فنی در طی این مدت برنخورده است!

در این مطلب، ما سعی کردیم اطلاعات کامل و جامعی درباره کولر گازی جنرال شکار، در اختیار شما قرار دهیم؛ همچنین ما، نظرات در مورد کولر گازی جنرال شکار ذکر کردیم تا شما دیدگاه خریداران و مصرف کنندگان مختلف کولر گازی جنرال شکار را مطالعه کنید، و از مزایا و معایب این کولر گازی با توجه به تجربه افراد مختلف آگاه شوید. در صورت وجود هرگونه سوال، یا مشکل شما می‌توانید از مشاوره رایگان بخش پشتیبانی برای خرید کولر گازی جنرال شکار بهره ببرید! همچنین پیشنهاد می‌کنیم از مطالب دیگر سایت ما برای آشنایی با انواع کولر گازی دیدن کنید.

2 دیدگاه برای “نظرات مردم درباره کولر گازی جنرال شکار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *