برنامه کنترل کولر گازی ایوولی

برنامه کنترل کولر گازی ایوولی

در دنیای مدرن امروزی، می توانید به لطف پیشرفت علم و فناوری، با استفاده از گوشی موبایل تمامی لوازم خانگی را کنترل کنید! کولرگازی های جدید، تماما به سیستم های هوشمند و بهینه مجهز هستند. جالب است بدانید که رکورد پر طرفدارترین و پر فروش ترین کولرگازی بازار امسال توسط برند ایوولی ثبت شده است. در این بخش، می خواهیم به شرح برنامه کنترل کولر گازی ایوولی بپردازیم پس با ما همراه باشید.

معرفی کولر گازی ایوولی

کولر های گازی ایوولی، از سیستم های تهویه مطبوع هوشمند محسوب می شود که از بهترین و جدیدترین امکانات روز دنیا، بهره می برد؛ این نوع کولر گازی، مجهز به ریموت کنترل هوشمند است و کاربران می توانند با استفاده از گوشی موبایل، عملکرد کولرگازی های ایوولی را به دلخواه خود تنظیم کنند. برای کنترل کولرگازی های ایوولی با موبایل، باید ابتدا مراحلی را پشت سر بگذارید که در ادامه توضیح خواهیم داد.

نحوه کار با کنترل کولر گازی ایوولی

قبل از آن که بخواهیم به راه اندازی کنترل کولر گازی Evvoli بر روی موبایل بپردازیم، بهتر است اطلاعاتی راجع به نحوه کار ریموت کنترل اصلی آن داشته باشیم. کاربران می توانند با استفاده از ریموت کنترل کولر گازی های ایوولی، عملکرد آن ها را به بهترین شکل ممکن کنترل کنند؛ کنترل کولرگازی برند ایوولی، از جثه فیزیکی بسیار کوچکی برخوردار بوده و مجهز به یک صفحه نمایش دیجیتال است. برای مطلع شدن از وضعیت فعلی عملکرد کولرگازی برند ایوولی، می توانید صفحه نمایش آن را بررسی نمایید.

خاموش و روشن کردن دستگاه

جهت خاموش و روشن کردن کولر گازی ایوولی، بایستی از ریموت کنترل آن استفاده کنید. بر روی ریموت کنترل این دستگاه، یک کلید OFF و ON تعبیه شده که به رنگ قرمز است. برای آن که بتوانید کولر گازی را روشن یا خاموش کنید، بایستی به مدت 3 الی 5 ثانیه کلید پاور آن را نگه دارید.

تنظیم دمای محیط

بر روی ریموت کنترل کولرگازی های برند ایوولی، دو کلید با علامت های – و + قرار دارند. برای آن که بتوانید مصرف برق کولر را کاهش دهید و دمای محیط را کمی زیاد کنید، کافی است به مدت 2 الی 3 ثانیه کلید + را نگه دارید. برای خنک تر شدن محیط نیز بایستی کلید – را نگه دارید.

تنظیم پرتاب باد

فن کولرگازی های ایوولی دارای چهار حالت آهسته، متوسط، تند و خیلی تند است. برای تنظیم پرتاب باد این دستگاه، باید کلید موجود بر روی ریموت کنترل که دارای لوگو فن است را به مدت 1 ثانیه نگه دارید. برای کاهش یا افزایش پرتاب باد کولرگازی های ایوولی، باید، کلید فن را به طور مکرر فشار دهید.

آیا کنترل کولر گازی ایوولی با موبایل هوشمند امکان پذیر است؟

آیا کنترل کولر گازی ایوولی با موبایل هوشمند امکان پذیر است؟

یکی از سوالاتی ذهن کاربران را درگیر خود می سازد، این است که آیا کنترل کولر گازی Evvoli با موبایل هوشمند امکان پذیر است؟ خوشبختانه پاسخ این سوال مثبت است؛ همانطور که پیش تر اشاره شد، کولرگازی های برند ایوولی، از جدیدترین و برترین سیستم روز دنیا بهره می‌برند. شما می توانید با انجام چند اقدام ساده، با تلفن همراه خود عملکرد این کولر گازی را کنترل کنید. برای انجام این کار، بایستی کابل WIFI را به کولر گازی متصل کنید تا شبکه وایرلس آن راه اندازی شود. پس از آن، باید به اپ استورهای معتبر همچون گوگل پلی یا بازار، مراجعه نموده و برنامه های مخصوص کنترل کولرگازی را دانلود کنید. در مرحله بعد، باید مشخصات کولر را وارد اپلیکیشن کنید تا بتوانید با موبایل خود، کولر گازی برند ایوولی را کنترل نمایید.

مزایای کنترل کولر گازی ایوولی با موبایل

از مهم ترین مزایای کنترل این دستگاه با گوشی هوشمند، می توان به عملکرد بسیار سریع، امکان بررسی وضعیت فعلی کولر گازی و دسترسی به تمام امکانات اشاره نمود. البته بهتر است قبل از شروع کار با اپلیکیشن، بخش راهنما آن را به طور دقیق مطالعه کنید.

عملکرد بسیار سریع

یکی از مزایای کنترل کولر گازی های ایوولی با موبایل، عملکرد بسیار سریع است. همانطور که در بخش های قبل اشاره شد، برای کنترل عملکرد کولرگازی با ریموت اصلی، باید به مدت 3 الی 5 ثانیه هر کلید را نگه دارید. اما خوشبختانه عملکرد اپلیکیشن های کنترل کولرگازی و اسپلیت بسیار سریع (زیر 1 ثانیه) است.

امکان بررسی وضعیت فعلی کولر گازی

یکی دیگر از مزایای کنترل کولر های گازی ایوولی با موبایل، امکان بررسی وضعیت فعلی آن است کاربران می توانند با استفاده از اپلیکیشن های مخصوص، از دمای فعلی، میزان مصرف انرژی، سرعت فن و …. مطلع شوند.

دسترسی به تمامی امکانات کولر گازی

دسترسی به تمامی امکانات، از دیگر مزایای راه اندازی کنترل کولر گازی ایوولی با گوشی هوشمند محسوب می شود. می توانید با استفاده از این ترفند، به تمامی امکانات از جمله تنظیم جهت پرتاب باد، تنظیم دقیق دمای محیط، تایمر، سیستم بهینه، سیستم اتوماتیک و … کولر گازی دسترسی پیدا کنید و از این طریق، شاهد بهبود عملکرد آن باشید.

نکات کنترل کولر گازی ایوولی با گوشی هوشمند

پس از تنظیم کولر با موبایل، باید سریعا از اپلیکیشن خارج شوید؛ توجه داشته باشید که برخی از اپلیکیشن ها، می توانند سبب آسیب دیدن کولرگازی شوند. از این رو، باید حتما از اپلیکیشن های معتبر و تست شده برای انجام این کار استفاده کنید. در هنگام راه اندازی اپلیکیشن، باید فیلد ها را با اطلاعات دقیق پر کنید تا بتوانید به تمامی امکانات کولر گازی دسترسی داشته باشید. برای کنترل کولر گازی با موبایل، باید حتما WIFI را روشن کنید.

همانطور که در قسمت های قبل اشاره شد، کنترل کولرگازی برند ایوولی با گوشی مزایای فراوانی برای کاربران دارد. اما برای آن که بتوانید از این سیستم به خوبی استفاده کنید و از مزایای آن بهره مند شوید، باید به نکات ذکر شده توجه  داشته باشید. برای نصب و راه اندازی اپلیکیشن کنترل کولرگازی ایوولی، می توانید  از افراد کاربلد و با تجربه در این زمینه، کمک بگیرید.

2 دیدگاه برای “برنامه کنترل کولر گازی ایوولی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *